Paweł Kłoda – absolwent politologii ze specjalnością dziennikarstwo na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Przez kilkanaście lat pracował w mediach jako reporter i montażysta. Współpracował z największymi markami w kraju m.in. BMW, Mercedes, Mini, Węglokoks, PZPN, 3S. Przeprowadził setki wywiadów z ludźmi ze świata polityki, sportu, rozrywki, show biznesu. Realizował reportaże w Chinach, Turcji, Kazachstanie, Austrii, we Włoszech czy na Malcie.

Przygotowywał materiały telewizyjne z największych wydarzeń politycznych na Śląsku m.in. z Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Współpracował z urzędami miejskimi, wojewódzkimi, marszałkowskimi, firmami i instytucjami w zakresie opracowania założeń, mediaplanów i obsługi zleconych przez klientów kampanii reklamowych, promocyjnych i eventowych. Nadzorował opiekę medialną wielu śląskich miast m.in. na zlecenie UM Katowice (redaktor naczelny oficjalnego portalu telewizyjnego), UM Chorzowa, UM Sosnowca, UM Rybnika.

Był reporterem na największych imprezach sportowych rangi krajowej, europejskiej i światowej m.in. MŚ w siatkówce, MŚ w hokeju na lodzie, ME w piłce ręcznej, Intel Extreme Masters, Tour de Pologne. Współpracował z polskimi klubami piłkarskimi, siatkarskimi, futsalowymi i piłki ręcznej.

(C) Copyright 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone

Create by DigiX